Firma INSTAL – SYSTEM prowadzi działalność od 2008.
Praktyczne doświadczenie w branży instalacyjnej
zdobywamy już od ponad 10-ciu lat.

Od początku swojej działalności zajmowaliśmy się montażem instalacji grzewczych, wodnych i kanalizacyjnych we wszystkich dostępnych technologiach. Biorąc częsty udział w organizowanych przez producentów urządzeń instalacyjnych szkoleniach, powiększała swoją wiedzę oraz zakres oferowanych rozwiązań. W 2020 roku rozpoczęliśmy działania w zakresie serwisu i instalacji klimatyzacji.

Praktyka i wiedza

Mistrzowskie kwalifikacje zawodowe, aktualne uprawnienia (SEP) elektryczne, gazowe, cieplne na stanowisku eksploatacji jak i dozoru oraz ciągłe szkolenia i kursy gwarantuje głęboką wiedzę na temat szybko zmieniającej się nowoczesnej techniki.

Szeroki zakres usług

Sprawdzone marki

Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowościami technologicznymi, dlatego w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie przy użyciu sprawdzonych materiałów renomowanych firm GEBERIT, COMAP, HERZ, VALVEX. Nie wyklucza to posiadania także szerokiej wiedzy o gamie produktów wielu producentów: BUDERUS, TERMET, SAUNIER DUVAL, STIEBEL-ELTRON, JUNKERS, VAILANT, IMERGAZ, VIESSMANN.